نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

تجزیه کالا 

 

تجزیه کالا

در بسیاری از کارگاه های تولیدی روندی بر خلاف روند تولید اتفاق می‌افتد، آن‌ها از یک کالای اصلی چندین محصول را به دست می‌آورند برای مثال در یک کارگاه لاستیک کهنه اتومبیل را تجزیه کرده و از تجزیه یک کیلو لاستیک چندین مواد و به مقادیر مختلف بدست می‌آید که هر کدام ارزش متفاوتی دارند
سیستم هوشمند می‌تواند این نوع تولید را نیز مدیریت نماید یعنی امکان تجزیه کالا و استنتاج چندین محصول از یک مواد اولیه به همراه محاسبه دستمزد و سربار مرتبط با تجزیه کالا و نهایتا محاسبه بهای تمام شده مواد بدست آمده از محصول اصلی.

 

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ - ۳۵۲۳۴۲۲۰ - ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to Top