نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

 رسید کالا به انبار

 

رسید کالا به انبار

گاهی کالایی به دست شما می‌رسد که مطمئنید مال شماست ولی هنوز فاکتوری به شما نرسیده و شما قیمت خرید کالا‌ها را نمی‌دانید. در این مواقع می‌توانید در فرم رسید کالا به انبار اطلاعات کالا را وارد کنید تا فعلا موجودی انبار را افزایش دهد و بعدا قیمت خرید کالا‌ها مشخص گردد.
پروسه رسید کالا به انبار در شرکتهای بزرگتری که در آن‌ها قسمت انبار از قسمت حسابداری جداست و نیز کاربرد زیادی دارد. در این شرکت‌ها ابتدا انبار دار بر مبنای کالای تحویل گرفته شده رسید کالا به انبار را ثبت می کند و سپس قسمت حسابداری رسید مورد نظر را فراخوانی کرده و سند ریالی و‌‌ همان فاکتور خرید را ثبت می‌نماید.

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to Top