نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف مختلف

نرم افزار های ویژه اصناف جهت رفع نیاز های کاربران، گزارش ها و امکانات متعددی را ارائه میدهد.

برای مشاهده مشخصات نرم افزار صنف مورد نظر بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

سایر اصناف...
نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کتاب نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کاشی و سرامیک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه سوپر مارکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رایانه و موبایل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه پوشاک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه فرش و موکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه آجیل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رستوران و فست فود

 سند‌های مالی متفاوت

 

سند‌های مالی متفاوت

سیستم مالی هوشمند انواع متفاوتی از اسناد را تولید می‌کند:
اسناد پرداخت: وقتی پرداختی صورت می‌گیرد، می‌توانید برای آن سند پرداخت بزنید. در این نوع سند دریافت کننده وجه و نیز حسابی که پرداخت از آن صورت گرفته، پرسیده می‌شود. اسناد پرداخت می‌توانند چندتایی باشند. یعنی در یک سند پرداخت، می‌توانید از چندین حساب پرداخت نمایید.
اسناد دریافت: وقتی از کسی وجه نقد یا چک دریافت می‌کنید، می‌توانید سند دریافت بزنید. در این نوع سند نیز می‌توانید در داخل یک سند، به شکل‌های مختلفی وجه دریافتی داشته باشیم.
سند انتقال نقد و بانک: این نوع سند، زمانی کاربرد دارد که می‌خواهید وجهی را بین بانک‌ها انتقال دهید و یا مبلغی را از صندوق به بانک یا مثلا از بانک به تنخواه گردان منتقل نمایید.
سند حسابداری: همانطور که از نامش پیداست، این‌‌ همان سند حسابداری برای مصارف عمومی است. شما می‌توانید دریافت و پرداخت‌ها را نیز با همین نوع سند انجام دهید ولی اگر هریک در گروه خودش باشد دریافت‌ها و پرداخت‌ها و انتقال‌های بانکی گروه بندی می‌شوند و بعد‌ها جستجو در آن‌ها آسان‌تر خواهد بود.

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه
 نانوتکنیک اسپادانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

     

Scroll to Top