نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف مختلف

نرم افزار های ویژه اصناف جهت رفع نیاز های کاربران، گزارش ها و امکانات متعددی را ارائه میدهد.

برای مشاهده مشخصات نرم افزار صنف مورد نظر بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

سایر اصناف...
نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کتاب نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کاشی و سرامیک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه سوپر مارکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رایانه و موبایل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه پوشاک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه فرش و موکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه آجیل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رستوران و فست فود

 

گزارشات، مبنای تصمیم گیری برای آینده

شما یک نرم افزار را تهیه می‌کنید، مدت‌ها وقت صرف آموزش، ورود داده، ثبت اطلاعات وکار با نرم افزار می‌کنید ولی نرم افزار در زمان مشخص گزارشات لازم را به شما نمی‌دهد.
ما فکر می‌کنیم قدرت یک نرم افزار خوب، در گزارشات آن نمایان می‌شود. از دیدگاه ما گزارشات باید چند ویژگی داشته باشند: (این ویژگی‌ها در گزارشات نرم افزار ما وجود دارد.)
۱-  جامع و کامل باشند.
۲-  پارامتریک باشند؛ یعنی بتوان بر اساس پارامترهای مختلف، خروجی‌های مختلفی بدست آورد.
۳-  قابلیت اعمال تغییرات دلخواه در گزارشات وجود داشته باشد. مثلاً بتوانید بر مبنای یک فیلد خاص گزارش را Sort نموده و یا یک فیلد را از نمایش در گزارش حذف نمود.
۴-  قابلیت دسترسی به رفرنس در آن‌ها وجود داشته باشد؛ یعنی مثلاً در هنگام مشاهده صورتحساب به راحتی (با دو بار کلیک) بتوان به فاکتور مربوطه دسترسی داشت.
۵-  گزارشات را بتوان به فرمتهای مختلف (Exel، Html، Xml، Gif، Pdf) تبدیل کرد تا بتوان آن‌ها را به راحتی جابجا کرده یا برای شخص دیگری ارسال کنیم .
۶-  امکان تهیه نمودار در گزارشات وجود داشته باشد. نمودار‌ها شکل نمایش گرافیکی دارند و بهتر می‌توانند به تصمیم گیری شما کمک کنند. مثلاً با استفاده از نمودار‌ها می‌توانید هزینه‌ها را کنترل کنید و علل افزایش آن‌ها را در ماه‌های مختلف پیدا کرده و اقدام به رفع آن نمائید.

۷-  بتوان بصورت مستقیم (بدون پرینت گرفتن) گزارشات را برای دیگران فکس نمود.

سیستم هوشمند دارای گزارشات متنابهی می‌باشد (حدود ۱۶۰ گزارش) . یک مدیر برای اینکه بتواند بخوبی مدیریت کند باید ابزارهای اطلاع رسانی قوی و قابل اعتمادی داشته باشد و این دقیقا‌‌ همان چیزیست که این نرم افزار به شما می‌دهد.

 

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه
 نانوتکنیک اسپادانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

     

Scroll to Top