نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف مختلف

نرم افزار های ویژه اصناف جهت رفع نیاز های کاربران، گزارش ها و امکانات متعددی را ارائه میدهد.

برای مشاهده مشخصات نرم افزار صنف مورد نظر بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

سایر اصناف...
نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کتاب نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کاشی و سرامیک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه سوپر مارکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رایانه و موبایل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه پوشاک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه فرش و موکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه آجیل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رستوران و فست فود

سیستم جامع چک

سیستم جامع چک


سیستم هوشمند در زمینه چک و عملیات بر روی اسناد، بسیار قدرتمند است. این نرم افزار نه تنها دسته چک‌های شما را کنترل می‌کند، بلکه قبل از تاریخ سررسید چک‌ها به شما یاد آوری می‌نماید.
این سیستم جلوی ورود شماره چک‌های تکراری را می‌گیرد و حتی پرداخت دو فقره چک در یک روز را به شما گوشزد می‌کند. می‌توانید شماره چک‌های جا افتاده در هر دسته چک را ملاحظه نماید. در این نرم افزار، می‌توانید اعلام کنید که چند روز قبل از موعد سررسید چک‌ها، سیستم به شما چک‌هایتان را یاد آوری نماید تا در پُر کردن حساب جاری خود دقت نمایید.
در این سیستم می‌توانید برای چک دریافتی حالت برگشت شده را انتخاب نمایید تا سیستم جاری آن چک را به عنوان جاری بد حساب در نظر گرفته و در هنگام دریافت چکهای دیگر از این جاری به شما اخطار دهد.
لیست چک‌های وصول شده، برگشت خورده یا واگذار شده از همه اشخاص یا فقط یک شخص خاص و در بازه زمانی خاص، از گزارشات متنوع این بخش است.
ضمنا در این نرم افزار، شما قدرت رأس گیری چک‌هایتان را دارید و می‌توانید در هنگام پرداخت وجه رأس تمام مبالغ وارد شده در آن پرداخت را بدست آورید. این مبالغ می‌تواند به هر شکل وجه نقد، چک مدتی و یا واگذاری اسناد دریافتی باشد.
یکی از امکانات مفید در این سیستم، تخمین محاسبه نقدینگی در یک تاریخ خاص است. شما بر مبنای تاریخ چک‌هایتان می‌خواهید محاسبه کنید که نقدینگی لازم در تاریخ خاص برای وصول چک کافی است یا خیر. سیستم بر مبنای موجودی نقد صندوق‌هایتان و لیست چکهای دریافتی این تخمین را برای شما بدست می‌آورد.
مشاهده لحظه به لحظه گردش بانک و صندوق وجوه نقد و چگونگی پراکندگی وجوه نقد، در حساب‌های مختلف به همراه امکان مغایرت گیری بین حساب‌ها، از امکانات پرکاربرد نرم افزار هوشمند می‌باشد.

 

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه
 نانوتکنیک اسپادانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

     

Scroll to Top