نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف مختلف

نرم افزار های ویژه اصناف جهت رفع نیاز های کاربران، گزارش ها و امکانات متعددی را ارائه میدهد.

برای مشاهده مشخصات نرم افزار صنف مورد نظر بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

سایر اصناف...
نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کتاب نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کاشی و سرامیک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه سوپر مارکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رایانه و موبایل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه پوشاک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه فرش و موکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه آجیل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رستوران و فست فود

 

 

پشتیبانی از تمام روشهای ارزشیابی کالا‌ها

در کشور ایران معمولا خرید کالا در تاریخ‌های مختلف، به قیمت‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. مثلا یک کالا را امروز ۱۰ هزار تومان می‌خرید، فردا‌‌ همان کالا را ۱۱ هزار تومان خریده می شود و ممکن است یک هفته بعد آن کالا را به قیمت ۱۵ هزار تومان تهیه کنید.

برای پاسخ به این سوال که ارزش ریالی کالای موجود در انبار چقدر است، سه روش وجود دارد:
•    روش میانگین، که میانگین خریدهای شما را در نظر می‌گیرد (با توجه به تغییرات زیاد قیمت کالا‌ها در ایران این روش دارای اعتبار زیادی نیست).
•    روش FIFO، که مبنای کار بر فروش کالا از اولین کالای خریداری شده می‌باشد. یعنی کالاهایی که در انبار شما مانده است از آخرین کالاهای خریداری شده می‌باشند. (بخاطر شکل تورمی قیمت‌ها در ایران این سیستم بهترین شکل محاسبه قیمت کالا‌ها در پایان دوره و یا در زمان فروش می‌باشد.)
•   LIFO که مبنای کار بر فروش کالا از آخرین کالای خریداری شده می‌باشد. یعنی کالاهایی که در انبار شما مانده است از اولین کالاهای خریداری شده می‌باشند. (بخاطر شکل تورمی قیمت‌ها در ایران این سیستم منسوخ شده و نباید از آن استفاده گردد.)
انتخاب هریک از این سه روش، پایه محاسبه سود فروش و محاسبه بهای تمام شده کالای آماده برای فروش، نیز می‌باشد.
در نرم افزار ما شما می‌توانید به صلاحدید خود هر یک از روشهای ارزشیابی کالا را برای سیستم خود انتخاب نموده و بهترین جواب را دریافت نمایید.

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه
 نانوتکنیک اسپادانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

     

Scroll to Top