نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو


 

 

پشتیانی از شماره سریال کالا‌ها

بعضی از کالا‌ها علاوه بر بارکد، شماره سریال نیز دارند. مثلا گوشی‌های موبایل، قطعات الکترونیکی، قطعات کامپیوتری و غیره. وجود شماره سریال، باعث می‌شود که موجودیت هر کالا به تنهایی مورد بررسی قرار گیرد. معمولا کالاهایی که دارای گارانتی هستند، شماره سریال دارند.
سیستم هوشمند این امکان را به شما می‌دهد که برای کالا‌ها شماره سریال و تاریخ شروع و پایان گارانتی، نگهداری نمایید و کالاهای خود را بر اساس شماره سریال، جستجو و یا رهگیری نمایید. در هنگام فروش و یا مصرف کالا جهت تولید سیستم، شماره سریالهای موجود را به شما نمایش می‌دهد. شما می‌توانید توسط بارکد خوان، سریال کالاهای خود را انتخاب نمایید.
این امکان برای بررسی اینکه آیا مشتری این کالا را از شما خریداری نموده و یا خیر و اینکه آیا این کالا دارای گارانتی می‌باشد یا خیر (کالا در چه زمانی از شما خریداری شده) بسیار پر کاربرد می‌باشد.

 

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ - ۳۵۲۳۴۲۲۰ - ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to Top