نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

 

محرمانگی اطلاعات

 

همیشه نرم افزار‌های حسابداری اطلاعات بسیار مهم شرکت‌ها را نگهداری می‌کنند که می‌توان گفت این اطلاعات شاهرگ حیاط شرکت‌ها می‌باشد. دسترسی ناصحیح به این اطلاعات می‌توان صدمات جبران ناپذیری به شما وارد آورد.
برای اجرای صحیح محرمانه بودن اطلاعات و حفاظت از داده‌های شما نرم افزار ما قسمتهای خاصی را تهیه دیده است. در این نرم افزار می توانید سطوح دسترسی متفاوت تعریف کنید و کاربر با وارد کردن کد و کلمه عبور خود، فقط به بخش‌هایی از سیستم که برایش تعیین شده دسترسی خواهد داشت. در ضمن نرم افزار نگهداری می‌نماید که هر عملیاتی توسط کدامیک از کاربران و در چه تاریخ و ساعتی انجام شده است.

لایه‌های حفاظتی این نرم افزار به شما این اطمینان را می‌دهد که هرکاربری فقط از بخشی از اطلاعات که مربوط به وی است مطلع خواهد شد. بعنوان مثال شما می‌توانید نمایش گزارشات سود و زیان و یا قیمت خرید اجناس و حتی موجودی کالاهای یک انبار را برای بعضی از کاربران این نرم افزار ببندید.
یکی دیگر از مزیتهای این نرم افزار این است که داده های شما بر اساس قفل سخت افزاری شما رمز گذاری شده و اشخاص دیگر توانایی استفاده از آن را ندارند. حتی اگر خودشان نرم افزار را داشته باشند.

 

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to Top